Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Žít ze dne na den

Kód: 2154
200 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

2010 - 1. vydání - 326 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osmadvacetiletá Coco Barringtonová, která jako mladší dcera významného uměleckého agenta a populární autorky milostných románů vyrostla v prestižní čtvrti Bel Air v Los Angeles, nedokončila studia práv a žije již čtyři roky v domku na pláži v přímořském městečku Bolinas v severní Kalifornii, kde se živí venčením psů bohatých zákazníků ze San Franciska. Před dvěma lety ztratila přítele, který zahynul při nehodě rogala. Její ovdovělá matka i lesbicky orientovaná starší sestra, uznávaná filmová producentka, ji považují za černou ovci rodiny a neuznávají její způsob života, vzdálený světu slávy, přepychu, přetvářky a stresu. Z poklidné existence vytrhne Coco až seznámení s Leslie Baxterem, světoznámým hollywoodským hercem, hledajícím v honosném domě její sestry útočiště před hysterickou a agresivní milenkou. O třináct let starší přitažlivý a obletovaný muž, otec šestileté nemanželské dcery, který prožil již řadu partnerských vztahů, se projeví jako chápavý, upřímný a vtipný společník. Může mít láska dvou lidí z různých prostředí budoucnost?

Doplňkové parametry

Kategorie: Světová
Hmotnost: 0.325 kg
Autor: Danielle Steel
Vydavatel: Ikar
Rok vydání: 2010
Vydání: 1.
Počet stran: 326
Obálka: Viera Fabianová
Originál: One Day at a Time
Překlad: Martina Káňová
EAN: 9788024914442
ISBN: 978-80-249-1444-2
Vazba: Pevná vázaná s přebalem
Položka byla vyprodána…