Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Všechny matčiny hříchy

Kód: 2280
200 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

2013 - 1. vydání - 333 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Román oblíbené americké autorky žánru literatury pro ženy je příběhem úspěšné podnikatelky, která se pokouší na vrcholu své kariéry nalézt znovu cestu ke členům své rodiny. V devětašedesáti letech dojde ovdovělá Olivia Graysonová k názoru, že svým dnes již dospělým čtyřem dětem nevěnovala vzhledem k svému pracovnímu vytížení takovou pozornost, jakou si zasloužily. Budovala svou rozsáhlou síť obchodů s potřebami pro domácnost, snažila se dostat do prodeje ty nejlepší výrobky od renomovaných firem, zakládala i vlastní továrny a některé z nich dokonce až na asijském kontinentu, takže o výchovu potomků se prakticky staral její zesnulý manžel. Olivia se proto rozhodne, byť v poněkud pozdním věku, tuto skutečnost napravit, i když ví, že to nebude jednoduché. Příležitost se naskytne při každoroční dovolené, kterou se svou rozvětvenou rodinou (dva synové, dvě dcery a vnoučata) vždy tráví v nějaké pozoruhodné destinaci. Tentokrát Olivia všechny pozve na luxusní jachtu, kotvící v Monaku, s níž plánuje brázdit Středozemní moře kolem francouzských a italských břehů. Na palubě komfortní lodi však pochopitelně vypluje na povrch i složitost vztahů mezi jednotlivými členy, ne všichni k sobě mají blízko, někdy jen obtížně nacházejí porozumění a toleranci a v některých okamžicích se tak zdá, že "matčiny hříchy", z nichž ten největší spočívá v minimální péči o své ratolesti, se mohou opakovat i v následujících generacích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Světová
Hmotnost: 0.394 kg
Autor: Danielle Steel
Vydavatel: Ikar
Rok vydání: 2013
Vydání: 1.
Počet stran: 333
Obálka: PRO2 a.s.
Originál: The Sins of the Mother
Překlad: Dagmar Čápová
EAN: 9788024923093
ISBN: 978-80-249-2309-3
Vazba: Pevná vázaná s přebalem
Položka byla vyprodána…