Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Velká kniha světového humoru

Kód: 9423
140 Kč / ks
Skladem

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

2003 - 1.vydání - 607 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autor - český literární historik, humorista a překladatel provádí čtenáře světem humoru literárního, divadelního i filmového od dob předantických až po současnost, a to nejen v Evropě, ale i v asijských zemích. Jednotlivá historická fakta, informace o dílech a jejich tvůrcích splývají v jeden celek s autorovými názory a úvahami o úloze a vývoji humoru v dějinách lidstva. Cílem knihy není podat kompletní faktografický přehled, ale spíše napovědět čtenáři, kde všude může humor hledat a vzbudit v něm zvědavost k vlastnímu zamyšlení. Publikace je doplněna dobovými kresbami, karikaturami a černobílými fotografiemi. Přílohu tvoří jmenný rejstřík.

Doplňkové parametry

Kategorie: Humor
Hmotnost: 0.742 kg
Autor: Ervín Hrych
Vydavatel: Regia
Rok vydání: 2003
Vydání: 1.
Počet stran: 607
EAN: 9788086367309
ISBN: 80-86367-30-4
Vazba: Pevná vázaná