Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Theorie moderního šachu III. díl

Kód: 2449
250 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

1956 - 3. vydání - 238 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Třetí díl podává rozbor všech zahájení hry s úvodními tahy. Obsah: Dámský gambit a ostatní systémy, Dámský gambit - ortodoxní systém, Neortodoxní systémy, Katalánský systém dámského gambitu, Poloslovanská obrana, Slovanská obrana, Přijatý dámský gambit, Nepravidelné obrany dámského gambitu, Hry dámským pěšcem. - Proti prvnímu vydání byl svazek doplněn materiálem z posledních, zvláště sovětských turnajů. Některé kapitoly byly podstatně změněny a nově jsou v nich hodnoceny jednotlivé varianty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šachy
Hmotnost: 0.4 kg
Autor: Luděk Pachman
Vydavatel: Státní tělovýchovné nakladatelství
Rok vydání: 1956
Vydání: 3.
Počet stran: 238
Obálka: Helena Hrdinová
Vazba: Pevná vázaná s přebalem
Poznámka: Výborný stav knihy včetně přebalu
Položka byla vyprodána…