Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Svatá krev a svatý grál

Kód: 1013
420 Kč / ks
Skladem

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

2006 - 1. vydání - 471 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozšířené ilustrované vydání knihy, ze které čerpal inspiraci Dan Brown při psaní románu Šifra mistra Leonarda a která se kvůli tomu stala předmětem mezinárodního soudního sporu. Shrnuje historické bádání tří erudovaných historiků, kteří na rozdíl od romanopisců nepředkládají smyšlenky, nýbrž rekonstruují fakta. Kniha však nepřináší pouhou suchopárnou faktografii, nýbrž je i strhujícím čtenářským zážitkem a dobrodružstvím.Když se autoři před třiceti lety pustili do pátrání po malém tajemství, které se vynořilo ve francouzské vesničce Rennes-le-Château koncem 19. století, kdy se při rekonstrukci místního kostela našly šifrované pergameny, netušili, že jsou na stopě jednoho z největších odhalení 20. století – odhalení, které zcela promění náš pohled na historii. Netušili, že mnohaleté trpělivé pátrání je přivede k objevům, které radikálně zpochybní veškeré naše dosavadní poznatky o historii křesťanství a dějinách Evropy vůbec.

Doplňkové parametry

Kategorie: Světová
Hmotnost: 1.105 kg
Autor: Michael Baigent, Henry Lincoln, Richard Leigh
Vydavatel: Rybka Publishers
Rok vydání: 2006
Vydání: 1.
Počet stran: 471
Originál: The Holy Blood and the Holy Grail
Překlad: Martina Sanollová, Barnabáš Merovejský
EAN: 9788086182995
ISBN: 80-86182-99-1
Vazba: Pevná vázaná s přebalem