Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Sršeň létá v noci

Kód: 9313
120 Kč / ks
Skladem

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

2016 - 2. vydání - 431 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Píše se rok 1941 a válečná situace se pro britskou RAF nevyvíjí příliš nadějně – v dešti nacistické protiletadlové palby se k zemi řítí jeden spojenecký bombardér za druhým. Otázka, která vojenské i politické špičky Spojeného království znepokojuje, tedy zcela logicky zní: Jak mohou být Němci o pohybu britských letadel tak podrobně informováni?Ve stejné době objeví mladý Dán Harald Olufsen na ostrůvku Sande cosi podezřelého. Zpočátku sice neví, o co přesně jde, ale brzy mu začne být jasné, že si celou věc nemůže nechat pro sebe. V cestě k Britům mu však leží ledové vlny Severního moře. Haraldovi se sice podaří získat starý dvojplošník Hornet Moth, který by mu mohl v útěku pomoci, jenže... dá se s takovým letadlem vůbec létat...?

Doplňkové parametry

Kategorie: Světová
Hmotnost: 0.403 kg
Autor: Ken Follett
Vydavatel: Knižní klub
Rok vydání: 2016
Vydání: 2.
Počet stran: 431
Originál: Hornet Flight
Překlad: Pavel Kříž
EAN: 9788024251844
ISBN: 978-80-242-5184-4
Vazba: Pevná vázaná s přebalem