Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Slovo na cestu

Kód: 1557
80 Kč / ks
Skladem

Stav: ■ ■ ■ ■ □

1990 - 2.vydání - 502 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jistě jste již slyšeli, že Bible je nejpřekládanější a nejčtenější kniha na světě. Přesto je ještě mnoho lidí - především v naší zemi, kteří ji neznají. Dlouho byla těžko dostupná a mnozí z těch, kteří ji získali a chtěli ji přečíst, ji odložili, protože, je nezaujala - byla totiž psána ve staré češtině. V posledních letech patří ve světě mezi nejprodávanější Bible právě ty, které jsou přeloženy do parafrázovaného jazyka. Jsou to texty, které nepotřebují žádný výklad, a tak jim rozumí i ten, kdo s Biblí a křesťanstvím nepřišel nikdy do styku. Bible je sama o sobě ,,Velkou knihou, která káže.“ V tomto svazku se k nám dostává zatím jen jedna část Bible - Nový zákon, který zachycuje život a působení Ježíše Krista a vznik křesťanství. Bible však není jen pouhá historická kniha. Odedávna je nazývána Božím slovem, protože je to skutečný Boží dopis lidem. Její znalost nepatří jen k základnímu poznání vzdělaného člověka, ale přináší čtenáři radost, pokoj a odkrývá smysl života.“   Slovo na cestu vyšlo též ve zvukové nahrávce, která je již zcela rozebrána a žije si svým životem na internetu. Jednotlivé díly čtou přední čeští umělci: Otakar Brousek st., Otakar Brousek ml., Miroslav Doležal, Milan Friedl, Jan Hartl, Radovan Lukavský a Alfred Strejček.

Doplňkové parametry

Kategorie: Duchovní
Hmotnost: 0.694 kg
Vydavatel: Luxpress
Rok vydání: 1990
Vydání: 2.
Počet stran: 502
Ilustrace: Jan Bárta
Obálka: Jan Bárta
Originál: Parafrázovaný text Nového zákona
EAN: 9788071300007
ISBN: 80-7130-000-4
Vazba: Pevná vázaná s přebalem