Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Skandál s Modiglianim

Kód: 1803
140 Kč / ks
Skladem

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

1993 - 1. vydání - 221 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mladá anglická historička umění narazí při přípravě disertační práce na stopu dosud neznámého Modiglianiho. Svým objevem a úmyslem obraz získat se svěří několika lidem a tak stopu obrazu sleduje hned několik zájemců s různými úmysly. Na scéně se tak objeví podvody, padělky uměleckých děl i loupeže, vše však probíhá bez zásahu policie, pouze v rámci uměleckých kruhů, jejichž příslušníci touží po slávě a bohatství. Záměrem autora je myšlenka, že mechanismy života, určují osud a životní dráhu člověka, jsou silnější než všechny úmysly a triky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Světová
Hmotnost: 0.314 kg
Autor: Ken Follett
Vydavatel: Knižní klub
Rok vydání: 1993
Vydání: 1.
Počet stran: 221
Obálka: Michal Pelz
Originál: The Modigliani Scandal
Překlad: Jaroslav Kubrycht
EAN: 9788085634181
ISBN: 80-85634-18-X
Vazba: Pevná vázaná