Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Šifra mistra Leonarda

Kód: 9289
120 Kč / ks
Skladem

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

2003 - 1. vydání - 511 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vražedné tajemství zakódované do nejznámějšího Leonardova obrazu sahá až do dnešních dnů… Ve hře není nic menšího než svatý grál! Robert Langdon, uznávaný harvardský profesor náboženské symbolologie, pobývá služebně v Paříži, když v jeho hotelovém pokoji zazvoní telefon. Správce uměleckých sbírek v Louvru byl zavražděn. Co s tím má společného profesor historie? Důvod leží hned vedle mrtvého těla: nevysvětlitelná šifra, kterou tam policie objevila. Langdon se pouští do pátrání a k svému ohromení náhle vidí, že kamsi do temnot vede stopa zřetelných nápovědí, viditelných pro všechny, kdo vidět chtějí, obsažených přímo v díle geniálního Leonarda da Vinci. Do hry se zapojí také talentovaná odbornice na šifry a kódy, Sophie Neveuová, a na světlo vycházejí další záhadné souvislosti, naznačující spojení zavražděného s elitní společností, tajným řádem zvaným Převorství sionské, jehož členem byl kdysi i sám Leonardo. Nastává bezdechá honba Paříží i Londýnem, zatímco nepřátelé beze jména a bez tváře se snaží všechno překazit. Pradávné tajemství, jehož zveřejnění by znamenalo přepsání lidských dějin, má zůstat navěky skryto...

Doplňkové parametry

Kategorie: Dan Brown
Hmotnost: 0.563 kg
Autor: Dan Brown
Vydavatel: Metafora
Rok vydání: 2003
Vydání: 1.
Počet stran: 511
Obálka: Vladimír Fára
Originál: The Da Vinci Code
Překlad: Zdík Dušek
EAN: 9788086518626
ISBN: 978-80-86518-62-6
Vazba: Pevná vázaná s přebalem