Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Proroci a králové

Kód: 1360
120 Kč / ks
Skladem

Stav: ■ ■ ■ ■ □

1993 - 2.vydání - 514 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pentalogie (5 knih) Drama věků světoznámé autorky Ellen Gould Whiteové je jedinečný svazek zachycující biblický pohled na historii, současnost a blízkou budoucnost lidstva a této planety.Na stránkách knihy Od slávy k úpadku, druhého dílu série Drama věků, nás Ellen Whiteová zavádí do doby izraelských proroků a králů a svými barvitými popisy nás vtahuje do víru dramatických událostí vzestupu a pádu izraelského království. Předestírá před námi osudy Božích poslů, kteří bojují o záchranu vyvoleného národa, jenž se pod vedením nemoudrých vládců opakovaně vydává na cestu zatracení. V živých barvách vykresluje příběhy, v nichž tyto svérázné osobnosti s nasazením vlastního života předstupují před pyšné krále a přinášejí jim důrazná varování, neohroženě se stavějí proti modlářství, s odvahou boří pohanské oltáře a vedou lid k pokání. Rovněž autenticky tlumočí slova plná milosti, která skrze ně k neposlušnému národu promlouvá milující Bůh.

Doplňkové parametry

Kategorie: Duchovní
Hmotnost: 0.644 kg
Autor: Ellen Gould White
Vydavatel: Ústřední rada Církve adventistů sedmého dne
Rok vydání: 1993
Vydání: 2.
Počet stran: 514
Originál: Great controversy
EAN: 9788085002942
ISBN: 80-85002-94-9
Vazba: Pevná vázaná s přebalem