Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Petrosjan, Tal - rytíři královské hry

Kód: 9923
160 Kč / ks
Skladem

Stav: ■ ■ ■ ■ □

1976 - 1. vydání - 372 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

V poutavém vyprávění přibližuje autor osudy dvou vynikajících šachistů Michaila Tala a Tigrana Petrosjana. Srovnává rozdílné osobnosti obou šachových velmistrů, odlišný způsob jejich hry, líčí jejich úspěchy, prohry a další osudy. K vyprávění je připojena šachová část, která výběrově zachycuje důležité partie, o nichž se hovoří v textu. Předmluvu a doslov Osudy pokračují napsal a odbornou šachovou částí doplnil Jiří Veselý. S kresbami šachových partií v textu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šachy
Hmotnost: 0.471 kg
Autor: Viktor Lazarevič Vasil´jev
Vydavatel: Olympia
Rok vydání: 1976
Vydání: 1.
Počet stran: 372
Originál: Zagadka Talja, vtoroje ´JA´ Petrosjana
Překlad: František Soukup
ISBN: 27-022-76
Vazba: Pevná vázaná s přebalem
Poznámka: Opotřebený přebal, dvě skvrnky, jinak kniha ve velmi dobrém stavu