Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Patriarchové a proroci

Kód: 1358
120 Kč / ks
Skladem

Stav: ■ ■ ■ ■ □

1994 - 2.vydání - 623 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pentalogie (5 knih) Drama věků světoznámé autorky Ellen Gould Whiteové je jedinečný svazek zachycující biblický pohled na historii, současnost a blízkou budoucnost lidstva a této planety.Úvodní kniha Na úsvitu dějin ze série Drama věků americké spisovatelky Ellen Gould Whiteové zve k zamyšlení nad starými, více či méně známými příběhy, o kterých jak sami zjistíte, stojí zato přemýšlet. O Adamovi, Evě a pozemském ráji, o potopě a Noemově arše, o stavbě babylonské věže, o městu jménem Sodoma, o dlouhém putování Abrahama a jeho rodiny, o Josefovi na dvoře egyptského faraóna…, ale třeba také o Mojžíšovi, který vyvedl celý svůj národ z otroctví do země zaslíbené.

Doplňkové parametry

Kategorie: Duchovní
Hmotnost: 0.779 kg
Autor: Ellen Gould White
Vydavatel: Ústřední rada Církve adventistů sedmého dne
Rok vydání: 1994
Vydání: 2.
Počet stran: 623
Originál: Patriarchs and prophets
EAN: 9788071720973
ISBN: 80-7172-097-6
Vazba: Pevná vázaná s přebalem