Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Nezahoď svůj rozum do koše

Kód: 1601
60 Kč / ks
Skladem

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

1997 - 1.vydání - 219 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Křesťanství. Náboženství pouze pro slabomyslné nebo naivky, nebo nějaké opium určené jen pro ty, kdo nejsou schopmi unést realitu života, a proto jsou nuceni utíkat se do vymyšleného světa plného nepodložených bájí a mýtů? To jsou otázky, ze kterých vycházejí autoři této knížky, Josh McDowell a Bob Hostetler - američtí publicisté, které znají čtenáři a posluchači v mnoha zemích světa. V knize se snaží na celou věc podívat z trochu jiné strany. Dotýkají se 42 nejrozšířenějších mýtů, jež se běžně tradují, je-li řeč o Bibli, Bohu či Ježíši Kristu, nebo také o křesťanství a životě vůbec. Každému z nich věnují jednu kapitolu a krok za krokem, s humor a pochopením dokazují, že přemýšlet o křesťanství ještě neznamená, že svůj rozum musíme zahodit do odpadkového koše.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví
Hmotnost: 0.13 kg
Autor: Josh McDowell, Bob Hostetler
Vydavatel: Advent-Orion
Rok vydání: 1997
Vydání: 1.
Počet stran: 219
Originál: Don´t Check Your Brain at the Door
Překlad: Viera Dudová
EAN: 9788071721581
ISBN: 80-7172-158-1
Vazba: Měkká brožovaná