Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Nejen bonmoty a citáty o knihách a čtenářích

Kód: 1915
50 Kč / ks
Skladem

Stav: ■ ■ ■ ■ □

2005 - 1.vydání - 128 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál použitý zde pro tuto knížku se archivoval velmi dlouho. Téměř půl minulého století. Vznikal především dík odposlechům v knihkupectví, kuriozním zápisům a odpovědím v knihách přání a stížností, neuvěřitelným dopisům od čtenářů, vyhláškám a doplňkům shora a reakcím zdola... Pobavíte se pohotovými odpověďmi známých osobností napsanými do památníčků.Zařazeni sem byli kromě jiných: Jan Neruda, Karel Poláček, Karel Čapek, Vladislav Vančura, Jiří Mahen, Rudolf Křesťan, Ilja Hurník, Ivanka Devátá, Miroslav Horníček, Jaroslav Seifert, Zdeněk Mahler, Jiří Suchý, Josef Fousek a řada dalších.

Doplňkové parametry

Kategorie: Humor
Hmotnost: 0.191 kg
Autor: Vratislav Ebr
Vydavatel: Knižní klub
Rok vydání: 2005
Vydání: 1.
Počet stran: 128
Ilustrace: Vladimír Renčín
Obálka: Vladimír Renčín
EAN: 9788024213958
ISBN: 80-242-1395-8
Vazba: Pevná vázaná s přebalem (chybí)