Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Náhlá smrt / Večerní host

Kód: 9164
80 Kč / ks
Skladem

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

1996 - 1.vydání - 319 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Děj románu Náhlá smrt je výjimečný tím, že Nero Wolfe tentokrát řeší případ na jedné ze svých ojedinělých výprav ze svého newyorkského domu – cestou na výstavu orchidejí se shodou okolností stane hostem na ranči, kde dojde k smrti: mladý muž je nalezen s rozpáraným břichem ve střežené ohradě, kde se nachází býčí šampión César, jehož chce jeho majitel na truc ostatním chvatelům upéct a servírovat k večeři pro pozvané hosty. Policie smrt považuje za nešťastnou náhodu. Nero Wolfe je přesvědčen, že jde o vraždu. Román Večerní host je klasická „stoutovka“. Do domu Nera Wolfa vstoupí v jeho nepřítomnosti mladá žena, která žádá o pomoc. Archie Goodwin ji ubytuje, ovšem po příchodu misogyna Wolfa dochází k roztržce a mladá žena odchází. Ještě téže noci je zavražděna. Nera Wolfa čeká nejen záhadný případ, v němž přijdou o život ještě další osoby, nýbrž i tradiční souboj s nejapností policie.

Doplňkové parametry

Kategorie: Detektivky
Hmotnost: 0.315 kg
Autor: Rex Stout
Vydavatel: Knižní klub
Rok vydání: 1996
Vydání: 1.
Počet stran: 319
Obálka: Libuše Hubičková
Originál: Some Buried Caesar / Prisoner´s Base
Překlad: Pavel Dominik
EAN: 9788071762928
ISBN: 80-7176-292-X
Vazba: Pevná vázaná