Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Na první pohled

Kód: 2282
200 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

2014 - 1. vydání - 382 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Milostný román rutinované americké autorky přináší příběh vztahu úspěšné módní tvůrkyně a charismatického francouzského lékaře. Pro osmačtyřicetiletou Timmii O’Neillovou jsou jarní a podzimní přehlídky modelové konfekce v New Yorku, Miláně, Londýně a Paříži vyvrcholením její tvrdé a náročné práce. Díky ohromnému talentu, citu pro módní trendy i pro podnikání vybudovala impérium s mezinárodní působností, dosáhla světového věhlasu a uznání. Ani úspěch a uznání jí ale nedají zapomenout na krušnou minulost a nevydařené manželství. V byznysu riskuje s nadšením, ale riskovat své srdce se bojí. V průběhu pařížského týdne módy však onemocní a v jejím životě se objeví šarmantní francouzský lékař. Přátelský vztah na bezpečnou vzdálenost mezi Paříží a Los Angeles přerůstá ve vášnivou, smyslnou lásku. Lze ale skloubit dva tak odlišné světy a dvě tak silné osobnosti, navíc když je Jean-Charles ženatý? Nakladatelská anotace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Světová
Hmotnost: 0.364 kg
Autor: Danielle Steel
Vydavatel: Ikar
Rok vydání: 2014
Vydání: 1.
Počet stran: 382
Obálka: Soňa Šedivá
Originál: First Sight
Překlad: Dagmar Čápová
EAN: 9788024925837
ISBN: 978-80-249-2583-7
Vazba: Pevná vázaná s přebalem
Položka byla vyprodána…