Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Muž s podivnou minulostí

Kód: 9355
120 Kč / ks
Skladem

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

2014 - 2. vydání - 346 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

V krásném slunném létě roku 1914, kdy půvabná Charlotta má být představena králi a královně na plese debutantek, málokdo z přítomných lidí tuší, jaká mračna se stahují nad starým kontinentem. Zatím se zdá, že nic nemůže narušit poklidný a spořádaný běh života vyšší společnosti...Do Londýna přijíždí z Moskvy kníže Alex, aby tu jménem cara uzavřel smlouvu, která by v případném válečném konfliktu zaručovala oběma stranám vzájemnou účinnou pomoc. Nikdo z účastníků tajného jednání však neví, že je ještě jeden muž – tvrdý, nesmlouvavý anarchistický Felix, jehož posláním je knížete zabít, i kdyby měl za to zaplatit vlastním životem. Jeho odvážný plán, připravený téměř s matematickou přesností, prozatím ztroskotává na nečekaném zvratu-potkává ženu, kterou kdysi vášnivě miloval.

Doplňkové parametry

Kategorie: Světová
Hmotnost: 0.342 kg
Autor: Ken Follett
Vydavatel: Knižní klub
Rok vydání: 2014
Vydání: 2.
Počet stran: 346
Obálka: Robin Brichta
Originál: The man from St. Petersburg
Překlad: Pavel Kříž
EAN: 9788024246543
ISBN: 978-80-242-4654-3
Vazba: Pevná vázaná s přebalem