Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Maverick - Pěšec na odpis

Kód: 1982
320 Kč / ks
Skladem

Stav: ■ ■ ■ ■ □

2006 - 1. vydání - 124 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Začínající čaroděj Maverick stojí ve vrcholném věku magie na počátku své kariéry a v tvrdém boji o život ve světě plném zloby a intrik musí použít veškeré své dosavadní zkušenosti a kouzla, aby obstál. Věk magie se blíží ke svému vrcholu. Intriky bují, klany čarodějů zbrojí a připravují se na nejistou budoucnost. Maverick stojí těsně před počátkem své profesionální kariéry. Není nejsilnější, není nejchytřejší, není nejnadanější, nemá vlivné příbuzné a přátele. Zato má silného nepřítele, a to přímo v domovském klanu. Maverick, čaroděj na odstřel, hraje o život.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Hmotnost: 0.044 kg
Autor: Miroslav Žamboch
Vydavatel: Triton
Rok vydání: 2006
Vydání: 1.
Počet stran: 124
Ilustrace: Jan Doležálek
Obálka: Milan Fibiger
EAN: 9788072548149
ISBN: 80-7254-814-X
Vazba: Měkká brožovaná