Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Kuchařka starého mládence

Kód: 2211
Výprodej
10 Kč / ks
Skladem

Stav: ■ □ □ □ 

1991 - 1. vydání - 52 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro sběratele obrázků Vladimíra Renčína

Říká se, že nejlepší kuchaři jsou muži, protože mají nepřebernou fantazii. Tato knížka je toho důkazem. Může se stát nadějí pro všechny nešťastníky, kteří se léta stravovali v restauracích, aby posléze přešli do dietních jídelen, protože jejích organismus již nic jiného nesnese. Přitom si vlastně za celý život ani nepochutnali. Nyní se mohou naučit vařit s láskou a povýšit kuchařské výtvory na umělecká díla tak, jak to učinil její autor, zkušený herec a scénárista.

Doplňkové parametry

Kategorie: Naučná
Hmotnost: 0.111 kg
Autor: Alexej Gsöllhofer
Vydavatel: SNTL - Státní nakladatelství technické literatury
Rok vydání: 1991
Vydání: 1.
Počet stran: 52
Ilustrace: Vladimír Renčín
EAN: 9788003004973
ISBN: 80-03-00497-7
Vazba: Měkká brožovaná
Poznámka: Vyřazeno z vědecké knihovny Liberec - razítka a číselné označení knihy