Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Její královská Výsost

Kód: 2275
200 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

2008 - 1. vydání - 246 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Romantický příběh lichtenštejnské princezny, která musí volit mezi láskou a povinnostmi, ke kterým ji zavazuje šlechtický původ. Třiadvacetiletá lichtenštejnská princezna Christiana se po čtyřech letech studia na prestižní americké univerzitě vrací domů. Po letech studentského života, bez omezování dodržováním přísných společenských norem, které jí nařizuje její společenské postavení, ví, že začíná nová etapa jejího života. Ráda by naplnila nejen očekávání svého otce, ale chce, aby její život měl i vyšší smysl, než je dodržování etikety a reprezentace rodiny. Proto si vynutí pobyt v Africe, mimo luxus a komfort, který je jí nabízen a pracuje jako dobrovolnice v Eritrei, v centru pro postižené AIDS. Setkává se zde nejen s mimořádnými lidmi, kteří v extrémních podmínkách pomáhají těm nejubožejším, ale i s mladým americkým lékařem, se kterým naváže vztah. Podaří se jí opustit tradice a rodinné závazky a vyměnit je za osobní štěstí a smysluplný život?

Doplňkové parametry

Kategorie: Světová
Hmotnost: 0.312 kg
Autor: Danielle Steel
Vydavatel: Ikar
Rok vydání: 2008
Vydání: 1.
Počet stran: 246
Obálka: Viera Fabianová
Originál: H.R.H.
Překlad: Dana Lagronová
EAN: 9788024910420
ISBN: 978-80-249-1042-0
Vazba: Pevná vázaná s přebalem
Položka byla vyprodána…