Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Bezmocní tohoto světa

Kód: 9439
275 Kč / ks
Skladem

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

2015 - 1. vydání - 322 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Děj románu se odehrává na přelomu tisíciletí v Petrohradě, kde žije a schází se skupina lidí s nadpřirozenými schopnostmi, jež byly objeveny a rozvinuty tajemným mistrem, sensejem. Když se jeden z členů této skupiny stane terčem vydírání ze strany mafiánského bosse, který ho chce využít k ovlivnění budoucnosti, rozhodnou se mu ostatní pomoci. Nic však není tak jednoduché a jednoznačné, jak se to jeví na první pohled.…Bezmocní tohoto světa, poslední román Borise Strugackého uzavírá doslov z pera Vladimira Borisova, předního odborníka na dílo bratrů Strugackých. Jeho součástí je také krátký text samotného Borise Strugackého, v němž se svým typickým humorem a nadhledem líčí všední chvíle vlastního života – a to pouhých několik měsíců před svou smrtí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Hmotnost: 0.514 kg
Autor: Boris Strugackij
Vydavatel: Triton
Rok vydání: 2015
Vydání: 1.
Počet stran: 322
Obálka: Renata Brtnická
Originál: Бессильные мира сего
Překlad: Konstantin Šindelář
EAN: 9788073879273
ISBN: 978-80-7387-927-3
Vazba: Pevná vázaná