Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Andělé a démoni

Kód: 9288
120 Kč / ks
Skladem

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

2003 - 1. vydání - 580 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autor Dan Brown v knize líčí první dobrodružství uznávaného harvardského symbologa Roberta Langdona, budoucího hrdiny knihy Da Vinciho kód (známou také pod titulem Šifra mistra Leonarda). Spletitý příběh jedné noci a jednoho dne začíná nočním telefonátem, v němž se ředitel elitního švýcarského vědeckého ústavu CERN na symbologa obrátí s žádostí o pomoc při pátrání po vrazích jeho kolegy. Cejch, který má zohavená mrtvola vypálený na hrudi, Langdona přivádí na stopu dávného bratrstva iluminátů, kteří po desítkách let zdánlivé nečinnosti opět udeřili, aby přímo v srdci katolické církve, ve Vatikánu, definitivně a poněkud brutálně vyřešili odvěký spor vědy s náboženstvím. Langdon, a s ním i půvabná fyzička Vittorie, prožijí neuvěřitelných čtyřiadvacet hodin, během nichž v římských kostelích kdosi podle starodávného vzorce popravuje kardinály a kdesi v útrobách Vatikánu, očekávajícího volbu nového papeže, odtikává nejničivější časovaná bomba v dějinách lidstva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dan Brown
Hmotnost: 0.612 kg
Autor: Dan Brown
Vydavatel: Metafora
Rok vydání: 2003
Vydání: 1.
Počet stran: 580
Ilustrace: Vladimír Fára
Obálka: Katrin Ebrová
Originál: Angels and Demons
Překlad: Lubomír Kotačka
EAN: 9788086518435
ISBN: 80-86518-43-4
Vazba: Pevná vázaná s přebalem