Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Zvládni svůj stres

Kód: 1291
120 Kč / ks

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

1997 - 1. vydání - 190 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další ze série knih zdravotního programu NEWSTART. Autor se v ní zabývá oblastí v našem životě nad jiné důležitou – duševním zdravím. S ním souvisí také stres, který prostupuje náš každodenní život. Fenomén jménem „stres“ se přitom netýká pouze úzké skupiny lidí: na prahu třetího tisíciletí vystupuje jeho naléhavost do popředí již prakticky ve všech vrstvách populace. Julián Melgosa, doktor psychologie a profesor anglické Open University a Newbold College, zpracoval téma způsobem, kterým bude blízký dnešnímu čtenáři. Kniha je uspořádána velmi přehledně, nezatěžuje přemírou faktů a je doplněna množstvím názorných ilustrací. Tak pomáhá čtenáři rychle se v problému zorientovat a najít to, co ho momentálně nejvíce zajímá. Proto může posloužit nejen jako zdroj informací, ale i jako dobrý průvodce v nejrůznějších životních situacích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví
Hmotnost: 0.648 kg
Autor: Julián Melgosa
Vydavatel: Advent-Orion
Rok vydání: 1997
Vydání: 1.
Počet stran: 190
Ilustrace: Pavel Bárta
Obálka: Pavel Bárta
Originál: Sin estrés!
Překlad: Milan Hlouch
EAN: 9788071722403
ISBN: 80-7172-240-5
Vazba: Pevná vázaná