Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Šifra mistra Leonarda FAKTA

Kód: 1385
80 Kč / ks

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

2005 - 1. vydání - 139 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snad nikdo neumí tak mistrně namíchat fantazii s realitou jako Dan Brown, autor románového bestselleru Šifra mistra Leonarda. Obojí totiž dávkuje tak dokonale, že se jen stěží dá rozeznat, kde končí jedno a začíná druhé. A právě proto je tady Simon Cox. Tento mladý muž se rozhodl, že skutečnosti uvedené v románu si zaslouží samostatnou publikaci, protože jsou samy o sobě přinejmenším tak zajímavé jako Brownův příběh. Vždyť kolik z nás přesně ví, co je to vlastně Převorství sionské a zda opravdu existuje? Víme, o co jde věčným hledačům svatého grálu? Známe symboliku renesančních obrazů? Víme, kdo skutečně byla biblická Máří Magdalena? Pokud si odpověďmi nejsme nijak zvlášť jistí, nezoufejme. Od toho je tu náš podrobný, fundovaný průvodce, který nás bezpečně doprovodí všemi úskalími a na mnohá místa našeho oblíbeného románu vrhne úplně nové světlo. Protože pravda není „tam někde venku“, jak se praví v jednom slavném fantastickém seriálu, pravda je uvnitř. V nás…

Doplňkové parametry

Kategorie: Světová
Hmotnost: 0.168 kg
Autor: Simon Cox
Vydavatel: Metafora
Rok vydání: 2005
Vydání: 1.
Počet stran: 139
Originál: Cracking the Da Vinci Code
Překlad: Kateřina Amiourová
EAN: 9788073590123
ISBN: 80-7359-012-3
Vazba: Měkká brožovaná