Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Můj šachový svět (1. vydání)

Kód: 9449
420 Kč / ks

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

2015 - 1. vydání - 359 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha o životě a partiích nejlepšího českého šachisty. Můj šachový svět Davida Navary je mimořádně poctivě připravená kniha, která čtenářům nejen přiblíží svět velmistrů – jejich turnaje, zákulisí a vztahy, ale také ukáže, jak velmistři přemýšlejí. V knize najdete autobiografii velmistra Navary a jeho postřehy, popis i hodnocení různých turnajů a zápasů a především jeho 51 zajímavých partií. Všechny jsou podrobně a srozumitelně komentovány a ta poslední dokonce ve verších. V knize ostatně najdete i další tři básně, které velmistr Navara složil. Knihu doprovází desítky fotografií (nejen velmistra Navary, ale i jeho soupeřů a či klubových spoluhráčů) a je vytištěna na kvalitním papíru a svázaná v pevné vazbě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šachy
Autor: David Navara
Vydavatel: Pražská šachová společnost
Rok vydání: 2015
Vydání: 1.
Počet stran: 359
EAN: 9788090577527
ISBN: 978-80-9057-752-7
Vazba: Pevná vázaná