Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Můj šachový svět (2. upravené a doplněné vydání)

Kód: 9502
480 Kč / ks

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

2017 - 2. vydání - 363 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Můj šachový svět Davida Navary je mimořádně poctivě připravená kniha, která čtenářům nejen přiblíží svět velmistrů – jejich turnaje, zákulisí a vztahy –, ale také ukáže, jak velmistři přemýšlejí. V knize najdete autobiografii velmistra Navary a jeho postřehy, popis i hodnocení různých turnajů a zápasů a především jeho 51 zajímavých partií. Všechny jsou podrobně a srozumitelně komentovány a ta poslední dokonce ve verších. V knize ostatně najdete i další tři básně, které velmistr Navara složil. Knihu doprovází desítky fotografií (nejen velmistra Navary, ale i jeho soupeřů a či klubových spoluhráčů) a je vytištěna na kvalitním papíru a svázaná v pevné vazbě. Rozsah knihy je 360 stran a jejím vydavatelem je Pražská šachová společnost. Opravené a doplněné vydání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šachy
Autor: David Navara
Vydavatel: Pražská šachová společnost
Rok vydání: 2017
Vydání: 2. upravené a doplněné vydání
Počet stran: 363
EAN: 9788090577558
ISBN: 978-80-905775-5-8
Vazba: Pevná vázaná