Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Bakly - Návrat zabijáka

Kód: 1975
320 Kč / ks

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

2005 - 1. vydání - 126 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bakly se oprostil od nejčernějších přízraků své minulosti, je poprvé v životě spokojený a má rád lidi, kterými se obklopil. Pak ale dojde ke zradě a z Baklyho se opět stává nestvůrný zabiják, rozhodnutý strašně se pomstít a nikoho nešetřit. Bakly je tak šťastný, jak může muž s temně krvavou minulostí být. Jeho hlavním bohatstvím je pár lidí, na kterých mu záleží, které má rád. Pak někdo udělá chybu. Zapomene, kým zabiják buldočího vzezření se stiskem drtícím kosti byl, a připraví ho o jeho poklad. Neexistují dobří a zlí. Pouze svištící ocelová koule pobitá hřeby a mrtví nepřátelé. Nevrátil se zabiják, ale monstrum.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy
Hmotnost: 0.046 kg
Autor: Miroslav Žamboch
Vydavatel: Triton
Rok vydání: 2005
Vydání: 1.
Počet stran: 126
Ilustrace: Tomáš Profant
Obálka: Milan Fibiger
EAN: 9788072546497
ISBN: 80-7254-649-X
Vazba: Měkká brožovaná