Knižní svět - koupím knihu a čtu hned !

Andělé a démoni FAKTA

Kód: 1386
80 Kč / ks

Stav: ■ ■ ■ ■ ■

2005 - 1. vydání - 146 stran

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podnětná „miniencyklopedie“ zahrnující všechny zajímavé věci, o nichž padla zmínka ve světovém bestselleru Dana Browna Andělé a démoni.Věříte, že ještě dnes existuje prastaré bratrstvo iluminátů, bojující za čirý rozum a vzpírající se slepé víře? Myslíte si, že by za své přesvědčení a v nenávisti ke katolické církvi dokázalo i vraždit? Víte, co lze najít ve vatikánských archivech, nebo jaké tajemné příběhy jsou vepsány ve freskách a sochách římských kostelů? Je vám jasné, co je a co může udělat antihmota? Že nevíte? Pak je nejvyšší čas otevřít knihu Simona Coxe a začíst se do jejích stránek. Bestseller veleúspěšného autora Dana Browna Andělé a démoni vzbudil po celém světě nebývalou pozornost. Na to, aby byl pustou smyšlenkou, totiž vypadal až příliš věrohodně. Kdo se má ale vyznat v tom, co je čistá pravda a co jen spisovatelova fikce? A právě v tom nám tahle zajímavá knížka udělá jasno a o těch „nejskutečnějších skutečnostech“ nám na svých abecedně řazených stránkách přinese spoustu zajímavých informací.

Doplňkové parametry

Kategorie: Světová
Hmotnost: 0.17 kg
Autor: Simon Cox
Vydavatel: Metafora
Rok vydání: 2005
Vydání: 1.
Počet stran: 146
Originál: Illuminating Angels & Demons
Překlad: Lubomír Kotačka
EAN: 9788073590130
ISBN: 80-7359-013-1
Vazba: Měkká brožovaná